Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł!
Strony WWWSerwery VPSDomenyHostingDarmowy Hosting CBA.pl
Nawigacja

Strona
Strona główna
Artykuły
Kategorie Newsów
Kanał DM
Download


Klan
Historia klanu
Ranking Aktywności
Byli członkowie
Galeria klanu
Filmiki =DS=
Klanówki
Baza klanowa

Byli klanowicze


Larry
eXe^
Genesis
Cement
Bezix
HARDKOR
TheMaychalPl
Fox
Xenon
Szachu
ermaccer
Punisher
Czaban
Gieni@
Touch[2015-2017]

Bastian
KingProloG
Roy_06
MexikanoS
Michcio
Sony
Kokosz
Santon
Luk4s0
Valdo
Szajkk
Scootermod
DanielBG
OrZel
Domin
Waluta
Seed1212
KarnyBanan
Green
Kunio (VCL)
Bania
Pav
Grove1992PL
Jackes10
Marcepan
Glaca
danielius34
RwwpL (VCL)
Adixxon
JarząbPL
Piterus
Vandi (VCL)
Keebot
MichaX
Kameleon
Touch
Ramona
JazureX

[2009-2010]

Ryba_PL
Garo18
Domin (VCL)
Zenti
Alva
Dartam (VCL)
KinG
Blade
Ajax
Poison
Pawlo007
BeatBoXer
Cisek
Kaczy
Vic (VCL)
Sharp (VCL)
Zombek
Chris16
Mejdi
Sebix
Roy_06
GripS
Ven
Kameleon
Luk4s0
RoOFi
PezeT
Scootermod
Psinek
Variatos
Mlody
Bronek
DK_PL
Venio
Vercetti
GOLEM (VCL)
Looozak
SaM
Ziomal
Kokosz
Jagaa
Dayman
2Pac_DMX
Rapike
Gorak
PaczQ (VCL)
Canun
VeTeRaN
Teo
GRAND
WACEK
Santon
Stryder
MexikanoS

Użytkowników Online
Gości Online: 1
Brak Użytkowników Online

Zarejestrowanych Użytkowników: 78
Najnowszy Użytkownik: ~DarkMaster
Najaktywniejsi
Na miejscu 1 jest:
*Bezix
Brak Avatara height=

Punktacja:
Ogólne: 857
Bonusy: 0
Kary: 0

2) *Cement (557 pkt.)
3) *Genesis (419 pkt.)
4) *ermaccer (350 pkt.)
5) ~rwwpl (328 pkt.)
6) *HARDKOR (291 pkt.)

Jeśli nie było Cię na SK #17 w VC:MP - ŻAŁUJ!
Dodane przez Cement dnia listopada 13 2016 22:43:58
VC-MPDobry Wieczór! 'hello'

Vice City to piękne miasto... ale jakże by ono wyglądało bez graczy dzielnie dzierżawiących Stubby? Na szczęście nie musimy się przejmować tym pytaniem o bardzo smutnej treści, ponieważ dzisiaj w tymże mieście emocji nie brakowało! Mowa oczywiście o Spotkaniu Klanowym #17 w dywizji VC:MP, które odbyło się na Polskim Serwerze VC-DM i zostało zakończone całkiem niedawno. Przejdźmy zatem do konkretów.Standardowo zaczniemy od frekwencji, a dzisiejszego dnia nie ma co na nią narzekać, bowiem na treningu pojawiło się 8 z 9 zapisanych do dywizji VC:MP osób. Byli nimi: Larry, Bezix, TheMaychalPL, Fox, Xenon, Szachu, ermaccer oraz ja. Spotkanie zaczęło się od wykonania pamiątkowego screena koło basenu w willi Diaza.
Następnie udaliśmy się na bardzo zapomnianą na serwerze arenę - flame, na której mogliśmy nieco zaiskrzyć. Po paru minutach przenieśliśmy się na lotnisko, gdzie zorganizowaliśmy drag Baggage'ami i tak oto zwyciężcą tej konkurencji został Larry plasując się kolejno przed Foxem i Szachem. Później, zostając w tym samym miejscu odbyliśmy drugi wyścig, tym razem awionetką Dodo. Punktem docelowym był zaś parking centrum handlowego w Vice Point. Tym razem na podium ukazały się następujące postacie: Larry, Xenon, Szachu. Kolejną atrakcją było TDM, w którym uczestniczyły dwie drużyny. Pierwsza z nich składała się z Bezixa (lider), Foxa, Larrego oraz TheMaychalaPL, natomiast druga z Szacha (lider), Xenona i ermaccera. Wygrała drużyna Szacha; wynik był 3:2. Następnie zorganizowaliśmy coś na wzór pościgu z SK #11 w LU [*], gdzie to Fox uciekał przed tłumem wściekłych pięściarzy. Dzisiaj więc zrobił to po raz drugi. Na początku działo się to wszystko na wolnej przestrzeni, lecz przerosło to przeciwników Foxa, tak więc przenieśliśmy się na arenę Stubby. Po paru chwilach biegu zawodnikom przydzielono Colty i pozwolono rozstrzelać Lisa. Ostateczny strzał, pozbawiający życia Foxa należał do Szacha. Potem na zakończenie zorganizowaliśmy rejs i zakończyliśmy spotkanie.Podsumowując, pragnę podziękować za wspólnie stoczoną rozgrywkę, do następnego!


Podsumowanie miesiąca i takie tam... || Odejście
Dodane przez Larry dnia października 31 2016 17:26:04
KlanWitam. Dziś jest dzień, w którym skieruje do was wszystkich kilka spraw klanowych i na sam początek zaczniemy od:

- Spotkań Klanowych, które odbędą się w miesiącu Listopadzie i na 13 Listopada planujemy SK w dywizji VC-MP na serwerze VC-DM, dzięki uprzejmości Piterusa i Rww, którzy udostępnią nam serwer na SK. Zaś na 27 Listopada planujemy SK w dywizji SA-MP. Dokładne informacje znajdziecie w panelu z Wydarzeniami.
- Na miesiąc Listopad zagrażam gracza Ramona, na SK nie wbił, nie loguje się, nie widać go, widze że wyjebane na wszystko, więc jeśli Ramona nie wbije na SK w SA-MP z miejsca usuwam go z klanu i nie będę czekał na koniec miesiąca. Mógłbym się tu czepić jeszcze dwóch graczy, ale zauważyłem, że jest cząstka zainteresowania, więc zobaczymy w Listopadzie.
- Teraz się trochę zmieni, jeśli chodzi o Usprawiedliwienia, niektórzy się Usprawiedliwiają dość często i po prostu teraz nie będę przyjmował za każdym razem Usprawiedliwień, a to się będzie wiązało z zagrożeniem wydalenia z klanu, jeśli dana osoba nie wbije na SK i się nie będzie LOGOWAĆ na stronie. Panowie, LOGOWANIE na stronie jest ważne, ja muszę widzieć każdego na stronie i czy się coś dzieje na stronie, czy nie, zalogować się trzeba. Minimum trzeba zrobić, czyli wbijanie na SK i logowanie się.
- Jak pewnie niektórzy zauważyli, pojawiły się dwa nowe banery z serwerami ekipy LU-DM, po uzgodnieniu z Piterusem, stwierdziliśmy, że to sprawi dla wszystkich same plusy.
- Chciałbym zachęcić wszystkich to większej aktywności na serwerach np. VC-DM, LCS-DM, dość często widzę: Xenona, Cementa, w mniejszym stopniu HARDKORA, cieszę się bardzo panowie, oby tak dalej.

News pisany na szybko, jestem chory w chuj, więc proszę o wyrozumiałość, jeśli by pojawiły się jakieś niejasności i tak dalej. Życzę wszystkim spokojnego wieczoru, pozdrawiam.
02.11.2016 r. - Ramona odchodzi z klanu z powodu braku czasu, który spowodowany jest nauką w szkole i innymi problemami osobistymi. Trzymaj się Ramona, odwiedzaj nas tutaj czasem, dzięki za grę i Twoją obecność w klanie =DS=.

Pozdrawiam, Larry

Październikowa wizyta w San Andreas
Dodane przez eXe^ dnia października 23 2016 23:12:45
SA-MPDobry wieczór 'hello'. Dzisiaj miało miejsce Spotkanie Klanowe #13 dywizji SAMP. Swoją obecnością zaszczyciły nas następujące osoby: eXe^, Larry, Cement, Fox., Szachu, JazureX, ermaccer.

Początkowe, niewielkie problemy techniczne z serwerem spowodowały rozpoczęcie Spotkania z lekkim opóźnieniem.

Pierwszym trybem na rozgrzewkę był wyścig. Uczestnicy startowali na Tamie kierując się w kierunku Satelity. Wyścig był o tyle ciekawy, że uczestnicy tym razem wczuli się w kierowcę Traktora. Największymi umiejętnościami prowadzenia tej maszyny rolniczej wykazali się:
1. Fox.,
2. Szachu,
3. Larry.

Drugim trybem był wyścig łączony - wyścig trzech pojazdów. Tym razem z Traktorów i pustynnych klimatów stanu San Andreas przenieśliśmy się do kanałów miasta Los Santos nieopodal Ganton. Uczestnicy tym razem musieli się zmierzyć z pokonaniem sporej części kanałów przy użyciu Faggio, by zmienić środek poruszania się na motorówkę Speeder - którą to uczestnicy mieli pokonać spory kawałek do Latarni na plaży Los Santos. Następnie po wyłonieniu się z wody wbili się oni na BMX by popędzić po własny wynik w kierunku mety - bazy DS w Richman. Po trzech wykańczających etapach, w których nie zabrakło chociażby pomylenia trasy przez część kierowców wyłoniliśmy najlepszych z najlepszych, a okazali się nimi:
1. Fox.,
2. Cement,
3. Szachu,
4. Larry,
5. ermaccer.

Trzecim trybem był Surwiwal do ostatniego żywego (znane, tez jako LMS) na jednym ze statków znajdujących się przy San Fierro. Uczestnicy mieli do dyspozycji cały obiekt, full HP, kamizelkę, oraz wyposażenie składające się z m.in Deagle, M4, czy Snajperki. Po ok 5-8 minutach strzałów, na statku ostatecznie wygrał Fox., zabijając swojego ostatniego oponenta (Szachu) poprzez rozerwanie go na strzępy od serii granatów.Kolejny tryb to także Surwiwal do ostatniego żywego. Tym razem uczestnicy mieli za zadanie unikać armatki wodnej w którą wyposażony jest SWAT, a także by nie skończyć pod jego kołami. Nie było by w tym nic trudnego, gdyby nie fakt, że gracze walczyli o życie na wysokości kilkunastu metrów. Po jakimś czasie ostatecznie na dachu pozostało tylko dwóch graczy - Fox., oraz ermaccer.Piątym trybem był kolejny nietypowy wyścig. Tym razem uczestnicy, których startem było miejsce startu 2 odcinka SA Rally mieli za zadanie dotrzeć do stóp najwyższego budynku w Los Santos przy pomocy Bandito. Końcowa klasyfikacja wygląda następująco:
1. Fox.,
2. JazureX,
3. Larry,
4. Cement,
5. Szachu.
Następnym trybem był pierwszy raz zorganizowany, zwany z serwerów SAMP - Skok na pociąg. Uczestnicy stojący na krawędzi skały nad tunelem mieli za zadanie wskoczyć na pędzący pociąg i zostać przy życiu. Zadanie wcale nie było takie proste, a największym sprytem, oraz refleksem wykazali się: Larry, Fox., JazureX.Szóstym trybem był skok spadochronowy do celu. Gracze znajdujący się na szczycie najwyższej góry w grze mieli za zadanie wylądować na łódce. Najlepszy w tej konkurencji okazał się Fox. Wylądować do celu udało się także osobą takim jak - ermaccer, Larry, Cement.
Przed ostatnim trybem tego Spotkania były małe zawody strzeleckie. Uczestnicy stojący na skałkach nad lotniskiem w San Fierro mieli za zadanie zdobywać fragi. Ich celem bylem ja, a uczestnicy mieli do dyspozycji Rifle, a w późniejszej fazie Snajperkę. Zwycięzcą został Fox., który ustrzelił mnie 3-krotnie. Po jednym zabójstwie zgarnęli: Larry, JazureX, Szachu.Ostatnim trybem było rozegranie luźnego TDM na terenie Area 51. Tryb odbywał się w luźnej atmosferze bez liczenia punktów, czekania na spawnach.
Grove Street Families - Cement, Fox., JazureX.
Ballas - Larry, Szachu, ermaccer.

Na zakończenie jeszcze fotka wewnątrz bazy i pożegnałem uczestników oficjalnie kończąc Spotkanie Klanowe #13.[Kliknij tutaj aby przenieść się do odpowiedniego wątku na forum - tylko dla klanowiczy]


Sprawozdanie - Spotkanie Klanowe #16 w VC-MP!
Dodane przez Larry dnia października 09 2016 22:13:50
VC-MPWitam Szanownych Państwa w ten niedzielny wieczór, wieczór w którym odbyło się Spotkanie Klanowe #16 w VC-MP i na nim zjawili się: Larry, eXe^, Cement, Fox, Bezix, Xenon, TheMaychalPl, Szachu.

Postanowiłem na sam początek wykonać fotkę przy tablicy witającej graczy na serwerze VC-DM, czyli serwera ekipy LU-DM, bo to właśnie na ich serwerze odbyło się dzisiejsze spotkanie. Po wykonaniu eleganckiej fotki zaczęliśmy się napierdalać bronią stubby dla rozgrzania się na luźno. Następnie odbył się wyścig Faggio z pod tej tablicy do Stoczni i tutaj najlepsi okazali się: 1. Fox, 2. eXe^, 3. Cement. Gratuluje! Z kolei po wyścigu zrobiłem taką może nie typową konkurencję, która polegała ona na tym, że startowaliśmy z dachu Stadionu w Downtown helikopterami VCN i każdy miał dolecieć do Latarni, wylądować obok Latarni, wysiąść i pieszo dobiegnąć na koniec molo i tutaj najlepsi okazali się: 1. Bezix, 2. Xenon, 3. TheMaychalPl. Gratuluję! Następnie podzieliśmy się na dwie grupy i zagraliśmy rozgrywkę na M4, a oto podział grup: Grupa Bezixa [eXe^, Larry, Fox], Grupa Szacha: [Xenon, TheMaychalPl, Cement], tutaj nie były liczone punkty, wiec rozgrywka miała charakter luźny, choć z pewnymi problemami ze słuchaniem tego co ja pisałem, więc kicki polecieć musiały, żeby niektóre osoby się opamiętały. Po M4 postanowiłem zrobić konkurencję tzw. SUMO Blistą Compact na dachu Centrum Handlowego i tutaj najlepszy okazał się Fox! Gratuluje! Kolejna konkurencja to wyścig Infernusami z pod Centrum Handlowego do Bazy Wojskowej i na podium znaleźli się: 1. Cement, 2. Szachu, 3. Fox. Jako przedostatnią bardziej już luźną sprawą był REJS, który nie do końca się udał z wiadomych przyczyn(Panowie to nie SA-MP xD). Na sam koniec zrobiłem ustawkę na arenie /katana, która została uwieczniona fotką i na tym wszystkim zakończyłem SK. Dziękuję wszystkim za przybycie i stoczoną bogatą grę. ;D

Jako na podsumowanie tego newsa, chcę podziękować Piterusowi i Rww za udostępnienie serwera VC-DM na Spotkanie Klanowe #16 w VC-MP, założeniu na nim hasła oraz danie mi admina na serwerze, co mi bardzo ułatwiło prowadzenia SK. Dzięki Panowie. Co do samego SK, mam nadzieję, że się podobało, w dywizji VC-MP dawno nie było SK, przebiegło ono w sumie bez żadnych większych zakłóceń, po za paroma kickami za nie słuchanie swojego kochanego szefa lub robienie czegoś innego co utrudniało mi kontrolowanie konkurencji. Zapraszam za 2 tygodnie na SK w SA-MP pod przewodnictwem eXe^. Pozdrawiam!Strona 2 z 21 < 1 2 3 4 5 > >>
Logowanie
Nazwa Użytkownika

Hasło

Zapamiętaj mnieZapomniane hasło?
TOP3

TOP3: Turnieje Klanowe

Stubby League
1. Piterus
2. Szajkk
3. Larry


Maraton #3
1. RwwpL
2. Piterus
3. JarząbPL


Shotgun League
1. Larry
2. HARDKOR
3. Waluta


Maraton #4
1. Fox.
2. TheMaychalPl
3. Patjx


Three Weapons League
1. Fox.
2. eXe^
3. Bezix


SA Rally 2015
1. eXe^
2. Szachu
3. Bezix


DS Stubby Challenge
1. Touch
2. Xenon
3. Larry


SA Rally 2016
1. eXe^
2. Ramona
3. Cement


Shoutbox
Tylko zalogowani mogą dodawać posty w shoutboksie.

*Larry
DATA: 20/04/2019 21:27
Galeria została naprawiona i tak przy okazji Wesołych i Spokojnych Świąt Wielkanocnych! :)

*Larry
DATA: 07/04/2019 13:06
Chyba, że mi sie co stanie lub ulegnie awarii mój dysk. :) Pozdro dla wszystkich tak przy okazji. :)

*Larry
DATA: 07/04/2019 13:04
Dzięki Piterus za cynk, w najbliższym czasie to naprawię. Nic nigdy nie przepadnie, bo dane do strony, wszystkie zdjęcia itd mam na kompie. :)

~Piterus
DATA: 05/04/2019 13:21
Tam ogólnie w galerię klanu trzeba rzucić okiem wgl, bo przepadnie do końca.

~Piterus
DATA: 17/03/2019 15:38
Odważna deklaracja :)

*Larry
DATA: 17/03/2019 13:09
24 października 2019, w 10 rocznice założenia =DS= ;D ;D

*Fox
DATA: 08/02/2019 16:36
To w końcu kiedy SK na LU?

*Larry
DATA: 24/01/2019 17:21
tu zaglądającym wszystkiego dobrego. :) Pozdrawiam!

*Larry
DATA: 24/01/2019 17:20
To już 2 lata, wtedy żegnaliśmy się, był czas rozstania, czas szybko leci, jak i czas mojej osobistej kariery, mój czas minął właśnie 2 lata temu. Pozostaną tylko wspomnienia. Życzę wszystkim

*eXe^
DATA: 16/12/2018 12:30
@damiantouch, wbij na maila lepiej 'hello'

Reklama

LU-DM

GTA Polish Mods

TheMariusz700 GTA Mods

Stajnia Qnia

PlayMods

=DS= Desert Storm 2017
stat4u

112087 Unikalnych wizyt

Desert Storm Clan Site
Powered by PHP-Fusion v6.01.19 || EF IV by eXtreme Fusion © 2014 || Theme: by rwwpl